Talih İnşaat olarak 1986’dan beri inşaat endüstrisi alanındaki imalat tecrübemizin getirdiklerini Talih Şirketler Grubu çatısı altında yenilenen şirket profilimiz ile size sunmaktayız.

Başarıyla teslim edilen binlerce bağımsız birim sayısına ulaşmış olan firmamız Talih İnşaat sektörün gelişen ve değişen ihtiyaçlarına bir nebze de olsa cevap verebilmek için yenilendi.

Talih Şirketler Grubu içerisinden 3 firma olarak ticari hayatımıza devam ediyoruz. Talih İnşaat, Talih Yapı Market ve Talih Tasarım Dekorasyon.

Konut inşaatı konusunda uzman Talih İnşaat bu uzmanlığını 20 yılı aşkın bir süredir şirket bünyesinde oluşturduğu kapı, mutfak, banyo, ferforje ve PVC pencere imalatı ile desteklemekteydi.

İmalat sanayinin en önemli kısmı olan montaj ve satış sonrası hizmetin yetersizliği 1990’lı yıllarda çok büyük bir sorundu. Bu sorunları en aza indirmek amacıyla kurulan imalat atölyelerimiz 2016 itibariyle Talih Tasarım ve Dekorasyon firması altında yenilendi ve piyasaya toptan ve perakende olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Talih Yapı Market ise sektörde daha kaliteli yapılar üretmemiz için gereken ürün çeşitliliğini ve rekabeti arttırmak maksadıyla kuruldu.

Hem tasarım ekibimizin ürettiği konut mobilyası ürünlerinin sergilenip, satılabileceği hem de A’dan Z’ye konut inşaatı için gerekebilecek inşaat malzemelerini bir arada profesyonel çalışanlar ile inceleyip görüp alabileceğiniz 2000m2’lik mağazamız ile hizmet veriyoruz.

İnşaat demiri, beton, çimento, gazbeton, tuğla, bims gibi malzemelerden; yapı kimyasalları, hırdavat, iş güvenliği ekipmanları, boya, parke ve duvar kağıdına kadar konut sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm inşaat malzemelerinin bir arada inceleyip değerlendirebileceğiniz mağazamızda hizmet vermekteyiz.